księgowość i technologie

GryCharyatatywne press (2)

Fakt, że jako pierwsi robimy taką aplikację sprawia, że przecieramy coraz więcej szlaków – im dłużej pracujemy nad #GCH tym bardziej zdajemy sobie z tego sprawę.

Od strony technologicznej projekt mamy rozbity na części pierwsze. W pierwszych wywiadach mówiliśmy, że chcemy uruchomić wszystkie platformy do końca roku. Wtedy jeszcze nie zdawaliśmy sobie sprawy na co się porywamy. Teraz patrzymy realniej i mądrzej. Aplikacja najpierw zostanie uruchomiona w wersji webowej, przetestowana, a następnie dopiero zaimplementowana na urządzenia mobilnej. Nie chcemy się ograniczać terminami. Chcemy to zrobić dobrze.

Poza implementacją technologiczną musimy też znaleźć rozwiązanie księgowo prawne, które będzie wygodne zarówno dla fundacji, co jest dla nas priorytetem, ale także dla reklamodawców. W tym wszystkim nie możemy zapominać o użytkownikach dla których ta aplikacja jest tworzona. Wkrótce na stronie będzie drobne przemeblowanie – m.in. pojawi się zakładka najczęściej zadawane pytania, która rozwieje wiele wątpliwości.

Nadal robimy to non-profit. Nadal jesteśmy otwarci na wszelką pomoc ze strony stowarzyszeń/fundacji/inwestorów/patronów medialnych, które chcą dołożyć swój piksel do e-charytatywności.

M.