Czy rzeczywiście to jest darmowe?

Organizacje pozarządowe nie płacą za udział w projekcie. Pobieramy tylko opłatę za przelew wg aktualnych cen mBanku. To wszystko.

Nic nie ma za darmo - kto za to płaci?

Reklamodawca płaci dodatkowe 5% na utrzymanie i rozwój projektu. Np. Aby wykupić reklamę za 100 zł musi wpłacić 105 zł.

 Czego #GryCharytatywne wymagają od NGO?

Chęci udziału w projekcie - wypełnienie formularza (link). Na tym etapie to wystarczy. W przyszłości założenia bezpłatnego konta w naszym serwisie. To wszystko.

Gdzie będzie dostępna aplikacja #GryCharytatywne.pl?

W chwili obecnej aplikacja jest dostępna tylko przez przeglądarkę internetową. Docelowo przewidujemy rozwój aplikacji mobilnych.

Na jakiej podstawie będą dobierane reklamy?

Stosujem politykę akceptacji reklamy wzorowaną na Google AdWords. Reklamy będą losowe i uniwersalne. W przyszłości przewidujemy targetowanie reklam.

Skąd będę wiedział, ile pieniędzy uzbierałem dla organizacji?

Na koniec gry wyświetla się ekran z podsumowaniem, podsumowujący wyświetlony czas gry, sumę uzbieranych środków i cel, na który zostaną one przekazane.

Czy są jakieś limity dotyczące czasu gry?

Nie. Im dłużej grasz i oglądasz reklamy, tym więcej pieniędzy zostanie przelane na wybrany przez ciebie cel charytatywny.

Skąd mam pewność, że pieniądze zostaną przelane?

W każdym momencie możesz się skontaktować z wybraną organizacją i zweryfikować bezpośrednio u nich naszą wiarygodność.

Czy organizacja będzie miała wgląd w swoje konto?

Oczywiście. Po zalogowaniu organizacja będzie miała wgląd w statystyki: jaką kwotę zebrała, ile graczy dla niej grało. Historię wypłat z konta. 

Jaki jest sposób rozliczenia?

Organizacja Pozarządowa składa dyspozycję wypłaty nie częściej niż raz w tygodniu. W ciągu 24h składamy dyspozycję wypłaty.

Co z tego macie?

Frajdę. Projekt od początku do końca ma charakter charytatywny i jako taki będzie funkcjonował.  Nie mamy nic do ukrycia.

Jaki jest Wasz status prawny?

Od czerwca 2016 działamy oficjalnie jako Fundacja #GryCharytatywne, zarejestrowana w KRS (KRS: 000062434). LINK DO KRSu.